Tina Šutej

Kristjan Čeh: Ne zavedam se povsem, kaj mi je uspelo v ZDA
Delo
ponedeljek, 25. julij 2022 ob 12:45
Slovenski atletski junak Kristjan Čeh ima v dneh po osvojeni zlati kolajni na svetovnem prvenstvu veliko prijetnih obveznosti.

Svetovno prvenstvo v ZDA s tremi rekordi in slovenskim zlatom
SiOL.net
ponedeljek, 25. julij 2022 ob 11:09
Osemnajsto svetovno prvenstvo v atletiki je bilo prvič v ZDA, gostiteljica je pričakovano končala na prvem mestu preglednice medalj, Slovenija si...

Horvatova zaokrožila uspešne slovenske nastope
zurnal24.si
ponedeljek, 25. julij 2022 ob 08:11
Slovenska rekorderka Anita Horvat je na atletskem SP v Eugenu osvojila sedeo mesto v finalu teka na 800 metrov.

Horvatova z rano na nogi
Dnevnik
ponedeljek, 25. julij 2022 ob 07:55
Zadnji dan svetovnega prvenstva v atletiki v Eugenu v ZDA je Slovenka Anita Horvat v teku na 800 metrov osvojila sedmo mesto. Dosežena sta bila dva svetovna rekorda.

Horvatova s sedmim mestom zaključila uspešne slovenske nastope na SP
Primorske novice
ponedeljek, 25. julij 2022 ob 07:54
Slovenska rekorderka Anita Horvat je zadnji dan svetovnega prvenstva v atletiki v ameriškem Eugenu v finalu teka na 800 m zasedla sedmo mesto in drugič v karieri tekla pod dvema minutama (1:59,83).

Horvatova v finalu sedma, zlato Američanki
24ur.com
ponedeljek, 25. julij 2022 ob 07:39
Slovenska rekorderka Anita Horvat je zadnji dan svetovnega prvenstva v atletiki v ameriškem Eugenu v finalu teka na 800 metrov zasedla sedmo mesto in drugič v karieri tekla pod dvema minutama...

Anita Horvat drugič pod dvema minutama
Delo
ponedeljek, 25. julij 2022 ob 07:33
Zadnji dan svetovnega prvenstva v atletiki je zadnja slovenska tekmovalka v Eugenu v ZDA na 800 m zasedla sedmo mesto